158. Kādi ir labie eņģeļi?

A Study Of Christian Doctrine

Nometne “His Story”

.

Pasākuma norises vieta:

Norkalni

Pasākuma norises laiks:

17.08.2016

Pasākuma apraksts:

Pasaulē dzīvo 7,408 miljardu cilvēku un ik sekundi šis skaitlis mainās. Katram no šiem cilvēkiem ir sava dzīve. Kaut kur starp viņiem visiem esi arī TU. Tu dzīvo savu dzīvi savā valstī, savā pilsētā un ar saviem cilvēkiem apkārt. Tajā vietā tava dzīve kļūst par tavu stāstu. Kā viens no miljardiem, kā viena maza ūdens lāse milzīgā jūrā. Vai tiešām Tavs dzīvesstāsts ir tik mazs, ka pazūd starp pārējiem miljardiem stāstu? .

Iepazīsties - Dieva stāsts. Tas ir Viens stāsts, kas ietver daudzus miljardus. Tas ir Viens stāsts, kas sācies pirms tūkstošiem gadu. Tas ir Viens stāsts, kas turpināsies mūžībā. Un VIŅA STĀSTS tiek rakstīts caur manu dzīvi.
Tava dzīve - Dieva stāsts.

Jau sesto gadu pēc kārtas notiks organizācijas History Makers rīkotā vasaras nometne “History Makers UNITED”. ŠĪ gada tēma ir “ His Story” jeb “Viņa Stāsts”. Visas nometnes garumā apskatīsim to, kā Dievs ir lietojis dažādu cilvēkus un viņu dzīves, lai tas, ko viņi dara ir nevis viņu stāsts, bet Dieva stāsts. Kopā ar mums šajā laikā būs dažādi ārzemju mācītāji un arī dažādas jauniešu slavēšanas grupas.

Nometne norisināsies nometņu centrā “Norkalni” no 17.augusta līdz 20.augustam. Par dalībnieku šajā vasaras nometnē ir iespēja kļūt ikvienam, kurš ir sasniedzis vismaz 15 gadu vecumu. Reģistrējies nometnei jau tagad mājaslapā www.historymakers.lv

Kristīgās jauniešu organizācijas “History Makers” rīkotās vasaras nometnes ir lielākās visā Baltijā. Šajā pasākumā piedalās jaunieši no dažādām konfesijām. Katru gadu šo nometni apmeklē ap 500 cilvēkiem no dažādam Latvijas vietām, kā arī ciemiņi no tuvējām kaimiņvalstīm.

Vēstures Veidotāji nav tikai organizācija. Tas esam katrs ikviens no mums ar savu dzīvi, kura ir nodota Jēzum. Esi vēstures veidotājs tur, kur Tu atrodies!

Attēli:

Nometne “His Story”