29. Kā Bībelē jāsaprot vārds Dievs?

kristīgie pasākumi - pievieno savu BEZ MAKSAS

History Makers konference 2020

.

Pasākuma norises vieta:

Rīga

Pasākuma norises laiks:

24.01.2020

Pasākuma apraksts:

2020.gada 24.un 25.janvārī norisināsies History Makers Konference 2020.
Konferenci veido jauniešu organizācija History Makers, kuras darbība balstās uz kristīgām pamatvērtībām. Šodien organizācija uzrunā vairāk nekā 2000 jauniešu gada laikā, ik gadu rīkojot dažādus pasākumus. History Makers sadarbojas ar Latvijas draudzēm un citām jauniešu organizācijām, lai palīdzētu jauniešiem un draudzēm redzēt pozitīvas pārmaiņas Latvijā. Mēs uzdodam sev vienkāršu jautājumu – kā mēs varam ietekmēt šo paaudzi? Varbūt mums nav tik liela pieredze, atbalsts vai gudrība visās lietās, bet mūsu sirdis noteikti deg par jauniešiem. Mēs gribam būt VĒSTURES VEIDOTĀJI!

Mēs visi 2020. gadā sākam jaunu gadu un jaunu desmitgadi, taču vai zinām, uz ko Dievs mūs aicina šajā laikā un sezonā?

Mēs ticam, ka šis ir laiks celties un spīdēt! Šis nav laiks, kurā apstāties, bet gan skriet sacīksti ar visu spēku, apzinoties, ka Dievs tevi ir radījis, lai tu nestu Viņa Vārdu pasaulē tieši šodien un tagad. Vai zināji, ka viena no vārda “čempions” nozīmēm ir “tas, kurš cīnās cita labā”? Tu esi Dieva kareivis, kurš cīnās Dieva un cilvēku labā! Tu esi šeit, lai cīnītos par Gaismas Valstību un dzīvotu uzvarošu un pārdabisku dzīvi! Tu esi ČEMPIONS!

Pievienojies mums uz jau devīto History Makers jauniešu konferenci! Esi viens no simtiem jauniešu no visas Latvijas un citām valstīm, kas pulcēsies, lai kopīgi meklētu Dievu un pagodinātu Jēzus Vārdu. Nāc un piedzīvo, ko Dievs ir spējīgs darīt 2 dienās Viņa klātbūtnē!

IEEJA BEZ MAKSAS
Vairāk informācijas: https://www.historymakers.lv

Attēli:

History Makers konference 2020
»